Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Opinie położnych

Poznaj opinię położnej Lucyny Mirzyńskiej na temat Moce Mamy Organic - sukienki ciążowej, do porodu i karmienia piersią.

Położna Emilia Bekas i organiczna do porodu


Pakując swoją torbę do szpitala koniecznie pamiętaj o dobrej sukience do porodu. Materiał, z jakiego uszyte jest Twoje ubranie do porodu, jest niezwykle ważny. Cienka, delikatna i przewiewna bawełna organiczna będzie idealnym wyborem!
Funkcjonalność Moce Mamy Organic zapewni Ci swobodny ruch, maksymalne poczucie intymności podczas badań ginekologicznych. Posiada rozcięcie z tyłu do znieczulenia zewnątrzoponowego, dzięki któremu ten moment porodu będzie bardziej komfortowy dla Ciebie. Posiada również łatwy dostęp do badania ktg, nie zostaniesz również 'rozebrana' do II fazy porodu. Co najważniejsze - krój sukienki umożliwi Ci przytulenie swojego dziecka po raz pierwszy - pamiętaj kontakt skóra do skóry to najważniejsza sprawa po porodzie;)

Lucyna Mirzyńska - położna rodzinna. Autorka książki Pierwsza pomoc w nauce macierzyństwa.

 


 

Poznaj opinię o Koszuli do porodu mgr Emilii Bekas - położnej

Opinia położnej dla Moce Mamy

 

Koszula do porodu Moce Mamy zachwyciła mnie swoją praktycznością! Rzepy to jest to! Szybko i samodzielnie.

Ta koszula nie tylko ułatwi poród rodzącej mamie ale i nam, położnym. 

Zaczynając od badania ktg - nie trzeba podciągać bluzki, czy koszuli tylko wystarczy rozpiąć rzepy na brzuszku. Dziewczyny nie będą musiały leżeć roznegliżowane;) 

Anestezjolog, rozwiązanie z rzepami, uznał za bardzo praktyczne do podania znieczulenia zewnątrzoponowego - dziewczyna może sama szybko rozpiąć oraz zapiąć rzepy na plecach.

Podczas przyjmowania porodu - też nie będziemy musiały podwijać wysoko koszuli rodzącej - tylko rozepniemy rzepy z przodu - to dla nas bardzo duże ułatwienie.

Rozwiązanie z rzepami na ramionach to dla mnie hit - kangurowanie oraz karmienie - możemy szybko odpiąć górną część i podać mamie maleństwo.

 

 Szczerze polecam Koszulę do porodu Moce Mamy nie tylko dla mam ale i dla nas położnych;)Mgr Emilia Bekas - położna

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl