Uniwersalna torba Moce Mamy jest na tyle duża (ale nie za duża;), że pomieści wszystkie Twoje najpotrzebniejsze rzeczy każdego dnia.
Czym Cię zachwyci:
Pojemnością
Będziesz mogła zabrać ją do szpitala jako podręczną torebkę. Swobodnie zmieścisz w niej - sukienkę do porodu i po porodzie, ubranka dla swojego Maluszka, ręczniki, pieluszki, wodę, chusteczki, klapki..
(po powrocie do domu będziesz mogła ją uprać)
Zabierzesz ją wychodząc z dzieckiem na spacer. Z łatwością zmieszczą się do niej wszystkie rzeczy 'pierwszej potrzeby' takie jak: ubranka na zmianę, pieluszki, picie, przekąski czy ukochana zabawka Twojego Maluszka.
Wstępując do sklepu, bez problemu, dorzucisz do niej swoje zakupy.
Łatwym i szybkim dostępem
Otwiera się szybko i szeroko, tak abyś mogła znaleźć wszystko to czego potrzebujesz w mgnieniu oka;) Torba posiada zatrzask magnetyczny i wewnętrzną kieszeń.
Wyglądem
Jej uniwersalny styl będzie pasował zarówno do ubioru basicowego, sportowego ale też do eleganckiego. Nie będziesz musiała za każdym razem przepakowywać swoich rzeczy z jednej torebki do drugiej, a przecież wiemy jakie to bywa męczące;) Torebka posiada również metalowe półkole przystosowane do zawieszenia na nim ozdobnego breloczka.
Lekkością
Torebka jest tak lekka, że cała zapakowana nie staje się zbyt ciężka.
Skład: 100% polska bawełna.
Produkcja polska.
Wymiary: wysokość 32 cm., szerokość 22 cm., długość 39 cm.
Inne kolory: Miętowy oraz fioletowy.
*Obowiązuje darmowa dostawa od 250 zł. na terenie Polski.